Programátorské a kodérske kurzy

Kurz tvorby webových aplikácií v JavaScripte


Tento kurz je primárne pre používateľov MAC a Linux. Používatelia Windows riskujú, že im nebude niečo fungovať. Ak dokážeš rozbehať Meteor pod Windowsom, si vítaný.

Pre koho je kurz určený?

Pre ľudí, ktorí si chcú zrealizovať vlastný webový projekt.

Čo musím vedieť?

V kurze sa naučíš

Trvanie kurzu

2 hodiny

Miesta kurzu

Dubnica nad Váhom, Brno, po dohode aj iné.

Presnejšie miesto a termín budú upresnené neskôr.

Cena

Zadarmo. Krátke kurzy sú zadarmo, aby sa ich mohol zúčastniť každý a vyskúšať si, či sa chce programovaniu/kódovaniu venovať ďalej.

Kurz prebieha formou prednášky s teóriou a následne praktickými cvičeniami. Je potrebné mať vlastný notebook. Kurz prebehne iba v prípade, že sa nazbiera dostatočný počet účastníkov. Keď zavoláte svojich kamarátov, zvýšite šancu na uskutočnenie kurzu.

Mám záujem o tento kurz Mám otázku
← Zoznam kurzov

Kto robí tieto kurzy?

elfoslav

Tomáš "Elfoslav" Hromník

Prvú webovú stránku som spravil v roku Pána 2005.

Programovať som sa začal učiť v roku 2008 a učím sa doteraz. Prešiel som si jazykmi C, C++, Pascal, Haskell, Java, C#, PHP a JavaScript.

V roku 2013 som prešiel z PHP na čisto JavaScriptové aplikácie.

Mám bohaté skúsenosti s kódovaním aj programovaním. Nie som iba programátor. Nie som iba kodér. Som Fullstack developer.

Mám rád programovanie, hudbu, pivo, bike, prírodu a veľa iného.

Mohol som sa zamestnať v nejakej zaprdenej korporácii a zarábať nechutné prachy. No namiesto toho som sa rozhodol, že budem učiť ľudí. Programátorov a kodérov je málo. Kvalitných programátorov a kodérov je ešte menej.

Verím, že tieto kurzy pomôžu zvýšiť počet a úroveň ľudí v IT. Absolventom pomôžu nájsť prácu snov. Firmám pomôžu nájsť šikovných ľudí.

Osobný web a portfolio: http://hromnik.com/